fbpx
Referentie: 20

Polyvalent handelspand (heden goed draaiende frituur met broodjeszaak) net buiten het centrum van Kortrijk (Bellegem)

Verhuurd

Beschrijving

Handelspand momenteel gebruikt als frituur / broodjeszaak.

Volledig ingerichte frituur met 50 zitplaatsen en recente installatie en interieur (2012-2013).

Apart sanitair, ruime droge kelder en aparte koude keuken met toestellen. Stockageruimte met koelcel. Achterliggende ruimte dewelke kan mee genomen worden in de handelszaak.

Friteuze Perfecta 4 bekkens, 2 koeltogen,  au bain marie, 4 frigo’s, led verlichting.

+ Bruikbare oppervlakte van 256m²;
+ Ingang voor- als achteraan;
+ Verwarming op gas;
+ Mogelijkheid tot overname handelsfond.

=> ook uiterst geschikt als belegging / investering (hoog potentieel huurrendement)

EPC 367 kWh/m² UC2272913

Simuleer je rendement of lening voor dit vastgoed

Aankoopprijs

Aankoopkosten

Klik hier om een berekening van de aankoopkosten te maken. U kan het berekende bedrag eventueel nog verhogen met andere kosten zoals bvb bankkosten bij aangaan van een lening.

Totale prijs incl. kosten

Verhuurprijs

€ 

per maand

Netto rendement

%

Opgelet: dit is een inschatting van het rendement. Voor een meer gedetailleerde berekening, gelieve contact op te nemen en wij helpen u graag verder.

Eigen inbreng

Te ontlenen bedrag

Looptijd lening

jaar

Rentevoet

,

%

Maandelijkse aflossing

per maand

Disclaimer: BV VASTGOED COVENTA ® is niet verantwoordelijk voor fouten in deze simulatie, die louter informatief bedoeld is en bijgevolg ook geen juridische waarde heeft.

Om uw gebruikerservaring te verbeteren worden cookies gebruikt op deze website.