fbpx
Referentie: 68

Sublieme villa met 5 slaapkamers en dubbele garage !

vanaf

Verkocht

Beschrijving

Sublieme villa met 5 slaapkamers in residentiële wijk.
Midden in een rustige residentiële wijk te Ichtegem, vindt u deze unieke parel terug.
Liggend op een perceel van 667 m², bestaat deze woning uit :
Gelijkvloers :  Ruime inkomhal, lichtrijke leefruimte met salon, eetkamer en open keuken voorzien van alle toestellen en ontbijthoek.  Berging, wasplaats, dubbele garage, ruim terras met zonneluifel met regen- en zonnesensor,  zonnige tuin met tuinhuis.  Badkamer met ligbad, douche en dubbele lavabo.
1e verdieping :  Ruime overloop, 5 slaapkamers
2e verdiep :  Geïsoleerde zolder

+ 5 slaapkamers
+ Rustige ligging in residentiële wijk
+ Gunstige EPC waarde

EPC 199 kWh/m²  UC 2340938-RES-1

Vg – Wg – Gmo – Gvkr – Vv

Simuleer je rendement of lening voor dit vastgoed

Aankoopprijs

Aankoopkosten

Klik hier om een berekening van de aankoopkosten te maken. U kan het berekende bedrag eventueel nog verhogen met andere kosten zoals bvb bankkosten bij aangaan van een lening.

Totale prijs incl. kosten

Verhuurprijs

€ 

per maand

Netto rendement

%

Opgelet: dit is een inschatting van het rendement. Voor een meer gedetailleerde berekening, gelieve contact op te nemen en wij helpen u graag verder.

Eigen inbreng

Te ontlenen bedrag

Looptijd lening

jaar

Rentevoet

,

%

Maandelijkse aflossing

per maand

Disclaimer: BV VASTGOED COVENTA ® is niet verantwoordelijk voor fouten in deze simulatie, die louter informatief bedoeld is en bijgevolg ook geen juridische waarde heeft.

Om uw gebruikerservaring te verbeteren worden cookies gebruikt op deze website.